Poznaj wszystkie

Nasze Piwa

Poznaj naturalne Podlasie

Naturalne składniki i podejście z pasją do warzenia, to główne cechy, które charakteryzują nasze piwa. Poznaj je wszystkie, zachwycą Cię różnorodnością i niespotykanymi do tej pory smakami.

Linia Klasyczna

Jasny Wybór

PILS

Jasne, lekkie piwo o umiarkowanej goryczce i przyjemnym aromacie. Piwo doskonale orzeźwia i pozwala cieszyć się niepowtarzalnym smakiem. Naturalnie mętne, zawiera osad drożdżowy.

Idealne do: szynki, salami, łososia, serów zagrodowych, drobiu.

Chmielowa Moc

IPA

Piwo o mocnej goryczy, chmielowe, umiarkowanie mocne, warzone by przetrwać podróż z Anglii do Indii, celem przedłużenia jego trwałości, jest mocniej chmielone niż tradycyjne pale ale.

Idealne do: czerwonych mięs, enchilady, żeberek BBQ, burgerów.

Chmielowy zapał

APA

Jasne, lekkie piwo o umiarkowanej goryczce i przyjemnym aromacie. Obficie chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu zyskało wyraźnie wyczuwalne nuty cytrusów oraz białych i tropikalnych owoców.

Idealne do: hamburgerów, potraw z grilla, serów korycińskich.

Złota Pszenica

WEIZEN – PSZENICZNE

Piwo pszeniczne z osadem drożdży, mocno orzeźwiające, prawie niewyczuwalny aromat chmielu, mocno nagazowane, bogata śnieżnobiała drobnoziarnista piania, długo utrzymująca się na powierzchni.

Idealne do: dań rybnych, sałatki cesarskiej i makaronów, golonki.

Irlandzki Stout

DRY STOUT

Naturalnie mętne, zawiera osad drożdżowy. Piwo ciemne, lekkie i wytrawne z wyraźnie zaznaczonym palonym smakiem. Piana gęsta, żółtobrązowa, długo utrzymująca się.

Idealne do: dań z grilla, krewetek, ostryg, ostrych serów.

Kawowa pokusa

MILK STOUT

Piwo bardzo ciemne palone, słodkie, pełne treściwe, często smakuje jak słodzone espresso, tworzy wspaniałą kompozycję deserową. Jako cukier niefermentowalny dodawana jest laktoza, by nadać dodatkową słodkość.

Idealne do: do deserów, owoców, szarlotki.

Linia Nowofalowa

Hazy Sunshine

NEW ENGLAND IPA

Piwo jasne, znane również jako Vermont IPA lub Hazy IPA, lekkie aromatyczne, uderzające owocowym smakiem, świeże i orzeźwiające. Obficie chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu.

Idealne do: dań z drobiu, lekkich sałatek, potraw z ryb i serów korycińskich.

West Coast IPA

IPA

Piwo z zachodniego wybrzeża USA charakteryzuje się mocnym, intensywnym aromatem pochodzącym z amerykańskich odmian chmielu. Wytrawny smak  z wyraźną goryczką oraz zapachem cytrusów, owoców tropikalnych, żywicy, kwiatów.

Idealne do: drobiu, lekkich sałatek, serów korycińskich.

Kafejeto

COFFE MILK STOUT

Piwo bardzo ciemne o kremowej konsystencji, palone z dodatkiem kawy – Gwatemala Huehuetenango. Słodkie w smaku pochodzącym z dodatku laktozy oraz słodów karmelowych, tworzy wspaniałą kompozycję deserową.

Idealne do: do deserów, tart owocowych, ciast czekoladowych.

Piwa Limitowane - kooperacyjne

Piwa kooperacyjne

Nasi Piwni przyjaciele

Uwielbiamy współpracować z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję do piwa. Owocem takiej współpracy są niepowtarzalne piwa kooperacyjne.

Kwaszone

SOUR IPA

Sour IPA jest jasną, słodko-kwaśną hybrydą łączącą w sobie soczystość i aromatyczność. Piwo zakwaszane jest kulturami bakteryjnymi  używanymi  do produkcji twardych odmian serów takich jak: Parmezan, Provolone, Grana Padano. Aromat i owocowość pochodzi od nowofalowych amerykańskich odmian chmielu z wyraźną kwaśnością i zaznaczoną goryczą.

A'la grodziskie
z wędzonymi śliwkami

GRODZISKIE

Pszeniczne, typowo polskie ALE z niską zawartością alkoholu. Nuta dymu bukowego i dębowego którymi wędzony jest słód pszeniczny, kojarzy się z ogniskiem. Aromat dopełnia dodatek mocno wędzonych śliwek, a dzięki zastosowaniu norweskiej odmiany drożdży, wyczuwa się mleczno-karmelowy smak z nutą owoców tropikalnych.

Porter Bałtycki

PORTER BAŁTYCKI

Mocne, treściwe ciemne piwo, którego smak i aromat jest połączeniem słodowości z nutami suszu owocowego oraz akcentów palonych z nutą trawy żubrowej.

Englishman

BITTER

Piwo brytyjskie, oferowane w każdym pubie w Wielkiej Brytanii. Wyróżnia się w porównaniu do innych klasycznych brytyjskich styli mocniejszą goryczką. W aromacie i smaku występują wyraźne nuty słodowe, karmelowe, lekko kwiatowe. Chmielowe aromaty pochodzą z odmian brytyjskich chmieli: East Kent Golding oraz Goldings. Goryczka jest dosyć wysoka.

Englishman

MILD

Piwo brytyjskie w stylu MILD, oferowane w każdym pubie w Wielkiej Brytanii. Wyróżnia się w porównaniu do innych klasycznych brytyjskich styli mocniejszą goryczką. W aromacie i smaku występują wyraźne nuty słodowe, karmelowe, lekko kwiatowe. Chmielowe aromaty pochodzą z odmian brytyjskich chmieli: East Kent Golding oraz Goldings. Goryczka jest dosyć wysoka. Niskie Nagazowanie, zachowany balans pomiędzy słodowością i chmielowością – to charakterystyczne cechy tego piwa.

Englishman vol.3

INDIA EXPORT PORTER

Brytyjskie piwo historyczne w stylu India Export Porter. W aromacie i smaku występują wyraźne nuty słodowe, karmelowe, lekko kawowe oraz czekoladowe. Charakteryzuje się mocną goryczką.

Englishman vol.4

BRITISH BROWN ALE

Piwny styl  Brown Ale to połączenie karmelowo-słodowego bukietu nut orzechowych z przyjemną, niezbyt mocną goryczką i aromatem angielskich odmian chmielu o niskim wysyceniu. Popularne w Wielkiej Brytanii jako piwo sesyjne. Piwo warzone wspólnie z Tomem Spencerem, dawniej Browar Spencer.

Englishman vol.5

INDIA PALE ALE

Angielskie India Pale Ale w wersji eksportowej. Piwo jest bardziej ekstraktywne i mocniej nachmielone niż tradycyjne pale ale.  W smaku chmielowo gorzkie, słodowość jest dość wyrazista, lekko karmelowa. Piwo warzone wspólnie z browarem Jabeerwocky.

Arizona Dream

WEST COAST IPA

Piwo z zachodniego wybrzeża USA charakteryzuje się mocnym, intensywnym aromatem pochodzącym z amerykańskich odmian chmielu. Wytrawny smak łączy się z wyraźną goryczką oraz zapachem cytrusów, owoców tropikalnych, sosny, żywicy, kwiatów. Doskonałe do: drobiu, lekkich sałatek, serów korycińskich.

Route33 AIPA

AIPA

AIPA to piwo dla fanów intensywnej goryczki i dominującego aromatu, pochodzącego  od amerykańskich odmian chmielu. Charakterystyczna owocowość, cytrusowość oraz rześkość. Smak jest nieco goryczkowy, zrównoważony słodowością, bez nut karmelowych. Warzone z multitapem 33.

Podziel się swoją

Opinie klientów

"Piwa rzemieślnicze to podstawowy asortyment w każdym sklepie. Klienci są świadomi ich istnienia i poszukują takiego towaru na naszych półkach. "
Agnieszka
Właścicielka sklepu
"Współpraca ze Sławkiem to czysta przyjemność. W swojej ofercie miałem już kilka kraftów ale w jego piwach klienci się zakochali. A edycje limitowane to dodatkowy bodziec by śledzić produkcję z tego browaru!"
Paweł
Właściciel pubu